Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Październik 19 2019 23:58:10
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Witamy

Termomodernizacja

„Termomodernizacja kościoła parafialnego pw. św. Józefa Robotnika w Kraśniku.” przy wsparciu NFOŚiGW w Warszawie oraz WFOŚiGW w Lublinie w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 "Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie"

Ogłoszenia

 


„Termomodernizacja domu parafialnego oraz zmiana sposobu ogrzewania kościoła parafialnego pw. św. Józefa Robotnika w Kraśniku” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Ogłoszenia


Pielgrzymka Maturzystów

12.10.2019 (sobota) odbyła się Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę. Pielgrzymi uczestniczyli w Drodze Krzyżowej, o godz. 15.00 - w Godzinie Ewangelizacji a o godz. 15.30 odbyła się Eucharystia pod przewodnictwem ks. bpa Józefa Wróbla wraz z Aktem Zawierzenia maturzystów w opiekę Maryi.Galeria


 

Iskra Bożego Miłosierdzia 2019

W sobotę 28 września 2019 o godz. 15.00 w naszej parafii - przy skrzyżowaniach ulic: Krasińskiego i Wyszyńskiego, Sikorskiego i Wyszyńskiego, Krasińskiego i Mickiewicza - Diakonia Modlitwy zgromadziła wszystkich, którzy chcieli modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego. W ten sposób nasi parafianie włączyli się w akcję "Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata" (www.iskra.jezuici.pl).Galeria

Wąwolnica

Jak co roku pierwsze klasy z II LO im. M. Reja w Kraśniku 23 września wzięły udział w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Uczniowie wraz z ks. Wojciechem i ks. Maksymilianem odwiedzili kapliczkę w Kęble, w Wąwolnicy i uczestniczyli w Eucharystii podczas której zawierzyli Matce Bożej nowy rok szkolny i siebie samych. Po Mszy św. pojechali do Kazimierza Dolnego.

Galeria

MDM

Młodzieżowa Adoracja Najświętszego Sakramentu

W piątek 20.09.2019 młodzież z MDM wraz z opiekunem ks. Wojciechem modliła się w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.  Po modlitwie ci, którzy mogli zostać radośnie spędzili czas.

Galeria

Odpust parafialny

W niedzielę 8 września 2019r. w naszej parafii przeżywaliśmy  Odpust ku czci Podwyższenia Drzewa Krzyża Świętego. Uroczystej Sumie o godz. 12.00 przewodniczył i Słowo Boże  głosił przez cały dzień Ks. Andrzej Kołodziejski, nasz były wikariusz a obecnie Proboszcz parafi pw. Świętego Jana Chrzciciela w Pawłowie.

Galeria

Rozpoczęcie roku 2019/2020

W niedzielę 1 września 2019r. odprawiona została Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny oraz w intencji ofiar II wojny światowej, która wybuchła 80 lat temu. Podczas Eucharystii prosiliśmy o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich  podejmujących trud nauki, aby z Bożym wsparciem mogli zdobywać wiedzę. W nabożeństwie uczestniczyli parafianie, uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami, przedstawiciele samorządów oraz poczty sztandarowe kraśnickich szkół podstawowych i ZS nr 2 im. Mikołaja Reja. Na koniec odbyło się uroczyste poświęcenie plecaków, podręczników i przyborów szkolnych.

Galeria


Pielgrzymka do Częstochowy


W dniach 03-14.08.2019 trwała 41. Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę. W tym roku wyruszyła pod hasłem „W mocy Ducha Świętego”. Intencją główną była modlitwa o dobre przygotowanie i przeżycie Synodu Archidiecezji Lubelskiej. Jedną z grup była nasza 12- grupa którą stanowią osoby, mające  swoje parafie w dekanacie kraśnickim, urzędowskim i zakrzowieckim.


 

Galeria


Ks.Andrzej Proboszczem

W niedzielę 14 lipca 2019 r. na Mszy św. o godz. 12.00 w Kościele parafialnym pw. Świętego Jana Chrzciciela w  Pawłowie odbyło się powitanie nowego proboszcza Ks. Andrzeja Kołodziejskiego, który w naszej parafii pracował przez 3 lata.

 

Czcigodny Księże Proboszczu!
życzymy Bożego błogosławieństwa i mocy Ducha Świętego, wytrwałości i odwagi w realizacji wyznaczonych celów. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości i solidarnego wsparcia we wszystkich troskach oraz  poczynaniach dla dobra nowej wspólnoty parafialnej.

Niech Bóg w Trójcy Świętej będzie dla Księdza siłą w tej posłudze, a Maryja otacza swoim wstawiennictwem. Szczęść Boże!

Galeria 1

Galeria 2

Przywitanie Ks. Maksymiliana

W niedzielę 2019.07.07 o godz. 11.30 było przywitanie Ks. Maksymiliana Robaka, który wcześniej pracował w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku.

 

Życzymy błogosławieństwa Bożego i mocy Ducha Świętego na każdy dzień posługi w naszym Kościele, aby nigdy nie zabrakło wytrwałości i odwagi w budowaniu Wspólnoty.

Zapewniamy, że nie zabraknie nam życzliwości i solidarnego wsparcia. Obiecujemy również naszą modlitwę. Szczęść Boże.

Galeria

Pożegnalna Msza św 2019

W diecezji przeżywamy czas kapłańskich zmian na parafiach.


W naszej parafii mamy 3 zmiany: po 3 latach pracy w Kraśniku Ks. Andrzej został proboszczem w Pawłowie koło Rejowca, Ks. Leszek ze względu na stan zdrowia swojej Mamy poprosił o zmianę by być bliżej domu, został przeniesiony do parafii Św. Anny w Lubartowie. Odchodzi również Siostra Zenobia po 3 latach pracy do Międzyrzeca.

 

Dziękujemy Księżom i Siostrze za ich trud pracy, zdolności i zaangażowanie w życie naszej parafii przez czas Ich posługi. Życzymy im opieki MB i Św. Józefa w dalszej posłudze kapłańskiej i zakonnej.

Galeria

  Galeria 2

Strona 1 z 54 1 2 3 4 > >>

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?