Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Czerwca 09 2023 07:45:46
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Witamy

Termomodernizacja

Kraśnik, dnia 26.06.2020 r.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa Robotnika w Kraśniku, ul. Z. Krasińskiego 13, 23-204 Kraśnik informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie audytu energetycznego  ex-post, w tym oceny uzyskanych efektów energetycznego i ekologicznego dla budynku kościoła parafialnego Parafii pw. św. Józefa Robotnika w Kraśniku, poddanego termomodernizacji w ramach projektu pod tytułem: „Termomodernizacja kościoła parafialnego pw. św. Józefa Robotnika w Kraśniku” złożył następujący wykonawca: TGL Sp. z o.o.

 

 

           

 OPIS  PRZEDSIĘWZIĘCIA


„Termomodernizacja kościoła parafialnego pw. św. Józefa Robotnika w Kraśniku.” przy wsparciu NFOŚiGW w Warszawie oraz WFOŚiGW w Lublinie w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 "Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie"

Ogłoszenia

 


„Termomodernizacja domu parafialnego oraz zmiana sposobu ogrzewania kościoła parafialnego pw. św. Józefa Robotnika w Kraśniku” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Ogłoszenia


Triduum Paschalne

Wielki Czwartek

Galeria

 

 


Wielki Piatek

  Galeria

 


 Liturgia Wigilii Paschalnej

Galeria

 

 


Droga Krzyżowa

02 kwietnia w Niedzielę Palmową odbyła się Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Wyruszyliśmy za krzyżem Chrystusa z parafii św. Józefa do parafii MB Bolesnej rozważając stacje Męki Pańskiej.

              Galeria


Koncert Pasyjny

Koncert Pasyjny

" Requiem "  -  John Rutterr

W Niedzielę Palmową odbył się Koncert wielkopostny w hołdzie Janowi Pawłowi II w 18 rocznicę śmierci Papieża. Wystąpił Akademicki Chór Uniwersytetu Medycznego i Zespół Instrumentalny Lubelskiej Akademii Muzyki Dawnej.

Dominik Mielko - Dyrygent

Ewa Wołoszkiewicz - Sopran

Galeria


Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa, zwana jest także Niedzielą Męki Pańskiej i w kościele katolickim rozpoczyna jeden z najważniejszych okresów w roku liturgicznym. Mowa o Wielkim Tygodniu, który przybliża nas do celebrowania zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Niedziela Palmowa to uroczysta data w kalendarzu, gdyż wspomina się uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy na osiołku, jako Mesjasza Króla. Na pamiątkę w Niedzielę Palmową święci się przeróżne palmy, natomiast podczas mszy świętej odczytywany jest opis Męki Pańskiej.

Galeria

Uwielbienie

W niedzielę 19 lutego 2023 r. po Mszy św. o godz. 18.00 w parafii odbyło się Uwielbienie poprzez Adorację, śpiew oraz modlitwę.

Galeria


Dzień Patrona10 lutego 2023 r. swój Dzień Patrona obchodził Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku. Uroczystości  rozpoczęto od uroczystej Mszy św. o godz. 10.00, w której udział wzięli uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły a także zaproszeni goście.

 

Galeria

Pasterka 2022

Pasterka

Galeria


Rekolekcje Adwentowe


Rekolekcje Adwentowe


W dn. 10-13 grudnia 2022r. w parafii trwały rekolekcje adwentowe. Prowadził je ks. dr Walery Marcinowski, proboszcz katedry w Witebsku i wykładowca Biblii w WSD w Grodnie na Białorusi.


Galeria

Spotkanie Modlitewne


„ Eucharystia jest moją autostradą do Nieba „

                                                      Carlo Acutis

 

W sobotę 5 listopada 2022r. odbyło się spotkanie modlitewne Róż Różańcowych Rodziców za dzieci.
Rozpoczeliśmy Mszą św. o godz. 18.00, o godz. 19.00 zaczęło się spotkanie modlitewne, którego tematem był Carlo Acutis błogosławiony Kościoła katolickiego, internauta który chętnie wykorzystywał internet do ewangelizacji i propagowania wiary. Później był czas na wspólną modlitwę, adorację i uwielbienie śpiewem. Na koniec był odmówiony Różaniec w intencjach dzieci i rodzin objętych modlitwą w Różach Różańcowych i Apel Jasnogórski.

Galeria


Różaniec

Miesiąc październik miesiącem Różańca Świętego

Miesiąc październik poświęcony jest Maryi i pięknej modlitwie różańcowej, modlitwie prostej, a zarazem kompletnej pod każdym względem. W różańcu łączą się i uzupełniają wszystkie rodzaje modlitwy: uwielbienie, pochwała, błaganie, wstawiennictwo, dziękczynienie.

Galeria

28 października (piatek) miał miejsce różaniec prowadzony przez dzieci poprzebierane za postacie świętych. Byli m. in.  św. Jadwiga, matka Teresa z Kalkuty, św. Kinga, Jan Paweł II, Maksymilian Kolbe, Maryja, Aniołki, św. Mikołaj, św. Faustyna. Po zakończeniu różańca dzieci przeszły w orszaku wokół kościoła. W dolnej kaplicy czekały na dzieci prezenty i słodkie upominki za uczestnictwo w październikowych różańcach.

Galeria


Strona 1 z 61 1 2 3 4 > >>

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?