Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Październik 25 2016 01:28:59
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Witamy

2016.10.23 Msza za Ojczyznę

"Człowieka można przemocą ugiąć, ale nie można go zniewolić." Bł. Jezy Popiełuszko

W dniu 23 października o godz. 10.00 Ksiądz Dziekan Dekanatu Kraśnik Jerzy Zamorski wraz z Ks. Andrzejem Kołodziejskim odprawili Mszę Świętą w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i został poświęcony nowy sztandar Solidarności Kraśnickiej.

Galeria

35 lecie Wojewódzkich Spotkań Pszczelarzy

                               

W niedzielę 2 października 2016 r. o godz. 10.00 została odprawiona Msza św. która otwierała obchody 35-lecia Wojewódzkich Spotkań Pszczelarzy. Mszę św. celebrował ksiądz prałat Zbigniew Kuzia.                                   

Galeria

Dzień Patrona PG1

30 września 2016r. odbył się Dzień Patrona Gimnazjum nr1- Szarych Szeregów. Uroczystość ta była okazją do przypomnienia sobie, jak wielka to chluba mieć takiego patrona. Obchody rozpoczęły się udziałem we Mszy Świętej w Kościele pw. św. Józefa celebrowanej przez księży Kamila Kajdaszuka i Michała Baińskiego.                                                                           

                                                      Galeria

Seminarium Odnowy Wiary

                            

Pielgrzymka do Częstochowy 2016

         PIELGRZYMKA RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH RODZICÓW DO CZĘSTOCHOWY

1.X.2016 r. odbyła się pielgrzymka Róż Różańcowych Rodziców i wszystkich chętnych na Jasną Górę. Pielgrzymi odwiedzili Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Częstochowie zwane Doliną Miłosierdzia, gdzie znajdują się relikwie Krzyża św. przywiezione z Ziemi świętej, relikwie Ojca św. Jana Pawła II, św. Faustyny Kowalskiej i bł. Michała Sopoćko. Tam dla naszych pielgrzymów została odprawiona Msza św. Na Jasnej Górze uczestniczyli oni w Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich, we Mszy św. z zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi swoich rodzin, miejsc pracy i wszystkich spraw. Zakończeniem pielgrzymki był Apel Jasnogórski.

                              

                                                                   Galeria

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

                               ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

1.09.2016r. o godz. 9.00 odbyła się Msza św. dla dzieci, młodzieży, dyrekcji szkół, rodziców i nauczycieli. Było to uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla szkół naszej parafii.

                        

                                                  Galeria


W piątek 02.09. o godz. 9.00.odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla szkół Powiatu Kraśnickiego w którym uczestniczyło Starostwo Powiatu Kraśnik.

                        

                                                 Galeria

ZAPROSZENIE

                                 ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ

Dnia 1.X.2016 ( sobota ) odbędzie się pielgrzymka dla Róż Różańcowych Rodziców i wszystkich chętnych na Jasną Górę z możliwością zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi rodzin, miejsc pracy i wszystkich spraw.

Podczas pielgrzymki odwiedzimy również Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Częstochowie zwane Doliną Miłosierdzia, gdzie znajdują się relikwie Krzyża św. przywiezione z Ziemi św. i relikwie Ojca św. Jana Pawła II. Tam dla naszych pielgrzymów zostanie odprawiona Msza św.

Będziemy również uczestniczyć w Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich a przygotowanej i poprowadzonej wraz z ks. Andrzejem przez uczestników naszej pielgrzymki.

zapisy do 23. IX. 2016 wszelkie informacje pod nr tel. 509136747


ŚDM w Kraśniku

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ 
W KRAŚNIKU
Od środy 20 do 25 lipca będziemy gościć w naszym mieście młodzież z Belgii w liczbie ok. 70 osób w ramach Światowych Dni Młodzieży. Młodzież ta będzie goszczona przez rodziny wszystkich kraśnickich parafii. Zapraszamy do uczestnictwa w niektórych punktach przygotowanego programu.

 

Fotorelacja z ŚDM w Kraśniku

Informujemy tych, którzy zapisali się na Arenę Młodych w sobotę 23 lipca, że wyjazd jest spod kościoła o godz. 8.30, a planowany powrót ok. godz. 21.30. Przed wejściem na stadion przeprowadzana będzie szczegółowa kontrola bezpieczeństwa. Z tego względu obowiązuje zakaz wnoszenia przedmiotów ostrych i niebezpiecznych oraz płynów - poza wodą w plastikowej butelce do 0,5l pojemności fabrycznie zakręconą. Na arenę wnieść można jedynie suchy prowiant, to znaczy kanapki lub batoniki. W ramach wydarzenia będą rozlokowane na terenie stadionu punkty gastronomiczne, w których zakupić będzie można zarówno jedzenie jak i picie.

 

Msza św. ks. Andrzeja Kołodziejskiego

W niedzielę 03.07.2016 r. Msza św. o godz. 13.00 została odprawiona przez nowego wikariusza naszej parafii ks. Andrzeja Kołodziejskiego, który przyszedł na miejsce ks. Michała Strudzińskiego. Po Mszy nastąpiło oficjalne powitanie ks. Andrzeja przez współnotę parafialną. Kazanie przez całą niedzielę głosił ks. Dariusz Jaworski misjonarz z Ekwadoru.

                                                   

Życzymy Ks. Andrzejowi, aby doświadczenie zdobyte w pracy kapłańskiej w poprzednich parafiach przyniosło nam wszystkim i naszej parafii dobre i błogosławione owoce przez posługę księdza wśród nas.

                                                             G a l e r i a


Msza św. ks. Michała Strudzińskiego

Pożegnalna Msza ks. Michała Strudzińskiego

Ks. Abp. Stanisław Budzik skierował Ks. Michała Strudzińskiego na studia w Wydziale Nauk Humanistycznych KUL na Filologię Klasyczną. Z tej racji 28 czerwca we wtorek o godz.18.00 odbyła się pożegnalna Msza aby podziękować Ks. Michałowi.

Ks. Michał był wikariuszem w naszej parafii przez 4 lata. Opiekunem wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca, Róż Różańcowych Rodziców za Dzieci oraz Administratorem strony Parafii. Dziękujemy że posługa wykraczała poza mury świątyni by poprzez internet dotrzeć do każdego domu w Kraśniku jak też w innych częściach świata gdzie przebywają parafianie.

Życzymy opieki Boga, darów Ducha Świętego podczas intensywnego czasu nauki. Szczęść Boże.

G a l e r i a

Kazanie ks. Michała

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
                          Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2015/2016
    

24 czerwca o godz. 8.30 w naszym kościele dyrekcje, nauczyciele, pracownicy, rodzice i uczniowie ze szkół znajdujących się na terenie parafii przeżywali uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

                                           Galeria

Strona 1 z 41 1 2 3 4 > >>

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?