Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Sierpnia 10 2020 20:14:53
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Parafiada - Bełżyce 2012

XIX WOJEWÓDZKA PARAFIADA DZIECI I MŁODZIEŻY
ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ
„BEŁŻYCE 2012”

Wielki sukces odnieśli uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Krasniku 6 czerwca 2012r. podczas zawodów sportowych w Bełżycach. Gimnzajaliści zdobyli 9 miejsc medalowych i zajęli II miejsce w klasyfikacji ogólnej. Gratulujemy całej drużynie.

G a l e r i a

 

 WYNIKI I SUKCESY NASZEJ DRUŻYNY

I. Bieg – 100 m

1. Górska Agnieszka II b (dz. ) 1. Dul Sebastian I a ( chł. )

 

II. Bieg – 400 m / 800 m

1. Janik Anita I a ( dz. ) 1. Boroń Jacek III b II MIEJSCE ( chł. )

 

III. Pływanie - styl dowolny dz. - 50 m / chł. - 100 m

  1. Wieczorek Magdalena I a I MIEJSCE ( dz. ) 1. Sola Kornel II b I MIEJSCE ( chł. )

 

IV. Bieg sztafetowy 4x400 m V MIEJSCE ( dz. ) 4 x 400 m IV MIEJSCE (chł.)

1. Szymańska Łucja II b ( dz. ) 1.Ostrowski Sebastian III c ( chł. )

2. Górska Agnieszka II b ( dz. ) 2. Niewiadomski Krystian III c ( chł. )

3. Niezabitowska Sandra II b ( dz. ) 3. Nowak Karol III c ( chł. )

4. Dudek Bernadeta II b ( dz. ) 4. Barszcz Patryk III b ( chł. )

 

V. Skok w dal

1. Dudek Bernadeta II b III MIEJSCE ( dz. )    1. Dobrowolski Patryk III f I MIEJSCE( chł. )

 

VI. Pchnięcie kulą

  1. Wołoszyn Izabela III b II MIEJSCE ( dz. ) 1.Rajzyngier Przemysław II b ( chł. )

 

VII. Piłka siatkowa I MIEJSCE ( dz. ) / piłka nożna- rzuty karne IV MIEJSCEE ( chł. )

  1. Piwińska Monika III b     1. Ryczek Kacper I a
  2. Stopa Aleksandra III b    2. Piotrowski Piotrek I a
  3. Wołoszyn Izabela III b    3. Siejewicz Filip I a
  4. Bijak Karolina III b         4. Margoła Konrad I a
  5. Mikita Paulina III b          5. Barszcz Patryk III b
  6. Michalczyk Katarzyna II b
  7. Bielecka Paulina II b
  8. Dydo Paulina

VIII. Piłka siatkowa plażowa I MIEJSCE ( chł. )

  1. Jan Paleń II b  2. Głusiec Damian II b 3. Kozłowski Mateusz II b 4. Rola Marcin II b

 

IX. Tenis stołowy

  1. Niezabitowska Sandra II b ( dz. ) 1. Skrajnowski Patryk III b ( chł. )

 

X. Konkurs wiedzy Papieżu Benedykcie XVI

1. Dydo Paulina III b I MIEJSCE

 

Opiekun: ks. Damian Szewczyk, Anna Wróblewska, Paulina Wójtowicz

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?