Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Stycznia 27 2021 16:53:27
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Dzień Patrona

W piątek 7 lutego Mszą św. o godz. 9.00 rozpoczęły się uroczystości Dnia Patrona w ZS nr 2 im. Mikołaja Reja, w której udział wzięli uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły, a także zaproszeni goście. Podczas uroczystości poświęcono nowy sztandar szkoły - replikę zniszczonego już ponad 60-letniego oryginalnego sztandaru.

GALERIA

 

Jasełka

Jasełka

W niedzielę 12 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30 odbyły się Jasełka które przygotowała s. Lucencja wraz z dziećmi ze SP nr 5.

Galeria

Orszak

W poniedziałek 6 stycznia w święto Objawienia Pańskiego mieszkańcy Kraśnika uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli. Po Mszy św. o godz. 13.00 w kościele św. Józefa barwnym Orszakiem, śpiewając kolędy przeszli ulicami miasta do kościoła Matki Bożej Bolesnej.

GALERIA

Pasterka

Pasterka

G a l e r i a

Wizyta duszpasterska 2019/2020

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2019/2020 

 

Młodzieżowe Spotkanie Opłatkowe

W niedzielę 22.12.2019 dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy i oglądaliśmy niesamowity film w języku hiszpańskim stworzony przez osoby z MDM i ich przyjaciół.

Galeria

Rekolekcje adwentowe

Od 14.12 do 17.12 trwały w parafii rekolekcje adwentowe które prowadził ks. dr Walery Martinowski. We wrześniu na KULu obronił doktorat z Biblii a obecnie jest Profesorem i wykładowcą w Seminarium Duchownym w Grodnie na Białorusi.

Galeria

 

W niedzielę 15 grudnia w parafii odbył się Wieczór Chwały. Modlitwę uwielbienia poprowadziła Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, a posługę muzyczną pełnił zespół Emmanuel Gospel. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godz 17.00 a Wspólne uwielbienie Pana rozpoczęło się o godz. 18.00.

Galeria


 

Roraty 2019

Pierwsza niedziela Adwentu stanowi również początek kościelnego roku liturgicznego. Okres ten to czas oczekiwania i duchowego przygotowania się na świętowanie narodzenia Chrystusa.

Sam termin „Adwent” wywodzi się z łaciny, gdzie „adventus” znaczy tyle co „przyjście”.  Okres ten ma radosny wydźwięk (oczekiwanie na narodzenie Zbawiciela), jednocześnie jednak powinien skłaniać do refleksji i pokuty.

Adwent posiada swoją własną, charakterystyczną liturgię. Każdego dnia adwentu (oprócz niedziel) sprawowane są rano Msze Święte o Najświętszej Maryi Pannie, zwane Mszą Świętą Roratnią. Uczestnicy Rorat przynoszą ze sobą lampiony albo świece, będące symbolem nadziei.

Tegoroczne roraty z kard. Stefanem Wyszyńskim odbywają się pod hasłem „Radujcie się, Pan jest blisko!”  . Na każdej Mszy roratniej o godz. 6.00 uczestnicy będą mogli dowiedzieć się gdzie zaczęło się jego życie, gdzie się uczył i wychowywał, gdzie dorastał i dokonywał pierwszych wyborów. W kolejnych dniach Stefan Wyszyński, już jako kapłan, biskup i prymas, wskaże, co jest w życiu naprawdę ważne, za czym warto iść i komu warto zawierzyć.

 

Galeria

Wieczór Chwały

W niedzielę 27.10.2019 w parafii odbył się Wieczór Chwały. Modlitwę uwielbienia poprowadziła Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, a posługę muzyczną pełnił zespół Emmanuel Gospel. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godz 17.00 a Wspólne uwielbienie Pana rozpoczęło się o godz. 18.00.

Galeria

Pielgrzymka Maturzystów

12.10.2019 (sobota) odbyła się Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę. Pielgrzymi uczestniczyli w Drodze Krzyżowej, o godz. 15.00 - w Godzinie Ewangelizacji a o godz. 15.30 odbyła się Eucharystia pod przewodnictwem ks. bpa Józefa Wróbla wraz z Aktem Zawierzenia maturzystów w opiekę Maryi.Galeria


 

Iskra Bożego Miłosierdzia 2019

W sobotę 28 września 2019 o godz. 15.00 w naszej parafii - przy skrzyżowaniach ulic: Krasińskiego i Wyszyńskiego, Sikorskiego i Wyszyńskiego, Krasińskiego i Mickiewicza - Diakonia Modlitwy zgromadziła wszystkich, którzy chcieli modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego. W ten sposób nasi parafianie włączyli się w akcję "Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata" (www.iskra.jezuici.pl).Galeria

Strona 3 z 57 < 1 2 3 4 5 6 > >>

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?