Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Luty 17 2020 04:53:17
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Wieczór Chwały

W niedzielę 24 lutego w parafii odbył się Wieczór Chwały. Modlitwę uwielbienia poprowadziła Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, a posługę muzyczną  pełnił zespół Emmanuel Gospel. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godz 17.00 a Wspólne uwielbienie Pana rozpoczęło się o godz. 18.00.

Galeria


MB Fatimska

W dniu 17 lutego przypadała rocznica Nawiedzenia naszej Parafii przez Cudowną Figurę MB Fatimskiej. Przed Mszą św., o godz. 16.00 odprawiony został Różaniec w naszych intencjach i śpiew Litanii do MB Fatimskiej. Uroczysta Msza św. zbiorowa z tej okazji była odprawiona o godz. 17.00. Na te uroczystość tradycyjnie przychodziliśmy z lampionami.

Galeria

 

Pantomima

 

 

W niedzielę 3 lutego 2019r. po Mszy św. o godz. 11.30 została przedstawiona pantomima pt. "Cała piękna jesteś Maryjo". Przygotowana został przez s. Zenobię i dzieci z Koła Dzieci Maryi.

Galeria

Bal Wszystkich Świetych

We wtorek 22 stycznia 2019r. w Szkole Społecznej odbył się Bal Wszystkich Świętych zorganizowany przez s. Zenobię. Uczestnicy bardzo starannie przygotowali się do zabawy i przyszli ubrani w stroje Świętych. Byli święci: Jan Paweł II, Faustyna, Agata, Antoni, pastuszkowie z Fatimy, królowa Jadwiga, Józef, Maryja, Królowie i Aniołowie. Podczas balu odbywały się różne  gry i zabawy.  Na koniec było rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy strój. Była wspaniała zabawa i dużo radości.

 Galeria

Jasełka 2019

JASEŁKA 2019


Galeria


Uroczystość Objawienia Pańskiego

W niedzielę 6 stycznia 2019 w Uroczystość Objawienia Pańskiego ulicami Kraśnika przeszedł Orszak Trzech Króli. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. o godz. 12.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na „Piaskach” następnie uczestnicy przeszli do kościoła WNMP.

Galeria

Kolędowanie

03 i 04 stycznia 2019 dzieci kolędowały pod opieką s. Zenobii i p. Anny Kani. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom w krajach misyjnych w Afryce, Azji oraz Ameryce Południowej. W tym roku kolędowanie było dla dzieci w Rwandzie i Burundi. Jak co roku grupa Kolędników Misyjnych głosiła Dobrą Nowinę o narodzeniu Mesjasza. Chodzili z kolędą od domu do domu przedstawiając scenkę kolędniczą oraz śpiewając kolędy. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie kolędników. 

Galeria

Spotkanie Opłatkowe

 SPOTKANIA OPŁATKOWE

Przed Świętami Bożego Narodzenia odbyły się spotkania opłatkowe w grupach parafialnych: w Kole Misyjnym, Scholi, w grupie Dzieci Maryi i Młodzieżowej Diakonii Modlitwy. Spotkania rozpoczęły się od modlitwy i przeczytania fragmentu z Pisma Św. po czym były życzenia i łamanie się opłatkiem. Wspólne śpiewanie kolęd wprowadzało w świąteczny klimat.

Galeria

 

Galeria

Pasterka

Pasterka

Galeria

Rekolekcje Adwentowe 2018


Rekolekcje Adwentowe


W dn. 15-18 grudnia trwały w parafii rekolekcje adwentowe. Prowadził je Ks. Prał. Sławomir Laskowski - proboszcz parafii MB Królowej Polski na Tatarach w Lublinie (po 27 pracy w Homlu na Białorusi)


Galeria

 

W III Niedzielę Adwentu, w niedzielę RADOŚCI, 16 grudnia w trakcie trwania rekolekcji w parafii odbył się Wieczór Chwały. Modlitwę uwielbienia poprowadziła Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, a posługę muzyczną pełnił zespół Emmanuel Gospel.
Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godz 17.00 a Wspólne uwielbienie Pana rozpoczęło się o godz. 18.00.


Galeria


 

Kopuła

Od października do grudnia 2018r. w parafii trwało czyszczenie i  malowanie kopuły oraz zostały zakończone prace nad podświetleniem niedawno wyremontowanej "wieży" na dachu kościoła. 


                      Galeria

 

                                                                            Galeria


Strona 5 z 55 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?