Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Sierpnia 08 2020 07:34:11
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Bożonarodzeniowa dekoracja kościoła
zdjęciaW "Galerii foto" są już dostępne zdjęcia bożonarodzeniowej dekoracji naszego kościoła:
Fotorelacja z pielgrzymki kandydatów do bierzmowania do Częstochowy
zdjęciaJest już dostępna fotorelacja z pielgrzymki kandydatów do bierzmowania do Częstochowy, która miała miejsce 27 listopada 2010 r.
Hej! Kolęda
Ogłoszenia
Plan wizyty duszpasterskiej 2010/2011: ...
Rekolekcje Adwentowe 2010

Fotorelacja z Rekolekcji Adwentowych

Zmiany Personalne

W niedzielę pożegnaliśmy Ks. Grzegorza, który z wikariusza i duszpasterza młodzieży w parafii awansował na diecezjalnego duszpasterza młodzieży i został Prorektorem kościoła Św. Ducha w Lublinie, na Krakowskim Przedmieściu. Docenił Ks. Abp zdolności, zaangażowanie i pracę Ks. Grzegorza w naszej parafii, cieszymy się z tego wyróżnienia i awansu, ale smucimy się, że musi nas opuścić. Dziękujemy za to, co wnosił w życie Parafii, szkoły i plebanii i życzymy dalszej owocnej pracy, Darów Ducha Świętego do podjęcia nowych zadań i obowiązków już na szczeblu diecezjalnym. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

W miejsce Ks. Grzegorza mianował Ks. Abp na wikariusza naszej parafii ks. Wojciecha Mazura z ośmioletnim stażem kapłaństwa, ostatnio ks. Wojciech odbywał studia podyplomowe na KULu, pracował i mieszkał na ul. Lipowej w Lublinie i prowadził duszpasterstwo i wykłady z Etyki w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Życzymy Ks. Wojciechowi, aby zadomowił się u nas jak najszybciej i z gorliwością podjął obowiązki, które przejmuje po ks. Grzegorzu.

Wizytacja kanoniczna - fotorelacja
Wizytacja kanoniczna ks. bpa Artura Mizińskiego.
Ks. Biskup przybył do nas ok. godz. 7.55, dlatego pierwsza Msza św. o godz. 7.00 będzie z tej racji była krótsza, bez kazania, abyśmy mogli wyjść i przywitać dostojnego gościa o 7.55 przed kościołem.
   O godz. 8.00 Ks. Bp. spotkał się w kościele ze wspólnotami Legionu Maryi, WKC, Rady parafialnej, Akcji Katolickiej, Grupy Biblijnej, Starszymi ministrantami, Kółkami Różańcowymi, Grupami AA, by wspólnie przeżywać Mszę św. o godz. 8.30.
   Na 5 min. przed Mszą św. o godz. 10.00 Ks. Proboszcz wobec Ks. Bpa. i zgromadzonych parafian złożył sprawozdanie ze stanu materialnego i duchowego parafii.
 o godz. 10.00 oprawę liturgiczną Przygotowała Oaza Rodzin wraz z nauczycielami.  Na Mszę byli zaproszeni Oaza Rodzin wraz z wszystkimi nauczycielami, katechetami, dyrekcją szkół, zapraszeni też byli nauczyciele aktualnie pracujący i emerytowani. Po Mszy św. odbyło się spotkanie w salkach na dole.
   O 11.30 Msza św. i spotkanie z dziećmi.
   O 14.30 odwiedzimy chorych i personel oddziału ortopedycznego szpitala na ul. Kard. Wyszyńskiego.
   O 15.15 udamy się na cmentarz, by tam odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego za pochowanych na tym cmentarzu. Do wspólnej modlitwy na cmentarzu zapraszamy wszystkich chętnych, którzy, mają pochowanych tam bliskich i dysponują czasem.
   O godz. 17.00 Msza św. dla młodzieży, zapraszamy wszystkie grupy funkcjonujące w naszej parafii a więc: przygotowujących się do Bierzmowania, Odnowę w Duchu Świętym, Młodzi dla Młodych, Akademię Młodzieżową, Oazę, KSM, Harcerzy, Ruch Opatrzności Boże,  Lektorów, KKS Józef i wszystkich chętnych. Po Mszy św. krótkie spotkanie tylko dla młodzieży z Ks. Bpem.

Pamiętajmy, że Ks. Bp. przyjeżdża, aby umocnić i pokrzepić naszą wiarę, podnosić ducha, dlatego skorzystajmy z tych spotkań i wspólnej modlitwy.

Poszukiwany, poszukiwana :)
Ogłoszenia
Szukam osób, które potrafią i chciałyby włączyć się w tworzenie naszej parafialnej strony internetowej. Szczególnie szukam ludzi, którzy...
Działo się w niedzielę 24.10.2010.

W niedzielę 24.10.2010. w naszej parafii miały miejsce dwa wydarzenia:

1. Poświęcenie obrazu bł. ks. Jerzego Popiełuszki przez ks. bpa Mieczysława Cisło.

Galeria

2. Przedstawienie przygotowane przez dzieci z Kółka Misyjnego prowadzonego przez s. Monikę.

Wieczornica papieska

Z okazji Dnia Papieskiego młodzież z Zespołu Szkół im. Mikołaja Reja wraz z nauczycielami przygotowała wieczornicę poświęconą Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II.
Wyjazd Odnowy w Duchu św. w góry

 

W dniach 14-17 października 2010 wspólnota Odnowy w Duchu św. odbywała swoje wczaso-rekolekcje w Rzepiskach blisko Bukowiny Tatrzańskiej. Wspólnie odkrywaliśmy Boga w wędrowaniu po górach, we  wspólnej zabawie i modlitwie oraz w drugim człowieku. Razem zobaczyliśmy Dolinę Kościeliską, Przełęcz Iwaniacką i Dolinę Chochołowską oraz dotarliśmy razem do schroniska Murowaniec. Niektórzy bylli nad Czarnym Stawem Gąsienicowym.
  

Galeria

Koncert FPS w Reju
    Dnia 08.10.2010. w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku miał miejsce koncert ewangelizacyjny zespołu hip-hopowego  Full Power Spirit. Koncert mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Serdeczne: Bóg zapłać!.Strona 50 z 56 << < 47 48 49 50 51 52 53 > >>

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?