Koncert Chwały w Rzeszowie
Dodane przez Eliza dnia Czerwiec 02 2018 23:42:02

31 maja 2018 r. w święto Bożego Ciała młodzież z naszej parafii uczestniczyła w corocznym wielkim Koncercie Uwielbienia i Chwały w Rzeszowie.  XVI Koncert odbył się pod nazwą "Jednego Serca Jednego Ducha". Wystąpiło wielu wspaniałych artystów – przyjaciół, którzy uwielbiali Pana Boga na scenie. A byli to: Dariusz „Maleo” Malejonek, Andrzej Lampert, Krzysztof Antokowiak, Karina Bałdych, Adam Bałdych, Full Power Spirit oraz zespół KANA z Ukrainy.

Uwielbienie w Parku Sybiraków rozpoczęło się wyśpiewaniem „Roty”. O zmroku ponownie wybrzmiały wciąż aktualne słowa Świętego Jana Pawła II, który w 1987 roku nawoływał na Błoniach:

Teraz, kiedy tyle sił potrzeba narodowi, aby zachować wolność, prosimy Cię, Boże: napełnij nas mocą Twojego Ducha. Uspokój serca, dodaj ufności w Twoją miłość… Wzbudź w narodzie chęć do cierpliwej walki o zachowanie pokoju i wolności. Spraw, abyśmy co dzień stawali się zdolni własnymi rękami i społeczną solidarnością, wpatrzeni w tajemnicę Twojego Krzyża, budować naszą wspólną przyszłość.” 

Galeria


Rozszerzona zawartość newsa