Pożegnalna Msza św.
Dodane przez Eliza dnia Czerwiec 29 2018 21:56:48

 Decyzją Ks. Abp. Stanisława Budzika w naszej parafii nastąpiły 3 zmiany: po 7 latach pracy w Kraśniku Ks. Adam został proboszczem w Orchowcu, Ks. Michał po 5 latach odchodzi do Lublina, Ks. Tomasz ze względu na stan zdrowia swojego Ojca poprosił o zmianę by być bliżej Niego. Z tej racji 28 czerwca (czwartek) o godz.18.00 odbyła się pożegnalna Msza aby podziękować Ks.Adamowi, Ks. Michałowi i Ks. Tomaszowi.

Galeria

W tym szczególnym dniu dla Was, Drodzy Księża i dla nas Parafian, wyrażamy wdzięczność Bogu za dar poznania tak wspaniałych kapłanów. Dziękujemy za trud i pracę oraz ciepły uśmiech i serdeczność. Daliście się poznać jako ludzie sympatyczni, odpowiedzialni, wrażliwi i wyrozumiali. Pokazaliście, że dobry humor, a przede wszystkim uśmiech jest niezbędny w kontaktach z Panem Bogiem. Drodzy Księża, pragniemy podziękować za świadectwo żywej wiary, za piękne słowa, kierowane do nas podczas homilii. Jesteśmy pełni podziwiu dla wspaniale wypełnianej przez Was posługi.

Życzymy, aby w dalszej drodze kapłańskiego posługiwania towarzyszyła Wam Łaska Boża i moc Ducha Świętego. Życzymy abyście dzięki tej Mocy mieli siłę do pokonywania wszelkich trudności i nigdy nie przestawali cieszyć się życiem i napotkanymi ludźmi; by Wasze serca przepełniała Miłość, którą będziecie mogli się dzielić z potrzebującymi i czerpać radość ze służby Bogu i bliźniemu.

Wyrazem naszego szczerego podziękowania niech będzie zapewnienie o naszej modlitwie.

Szczęść Boże


Rozszerzona zawartość newsa