Wizyta duszpasterska 2019/2020
Dodane przez Eliza dnia Grudzień 26 2019 15:00:10

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2019/2020 

 


Rozszerzona zawartość newsa

KOLĘDA 2020

27.12.19 PIĄTEK

9.00

WYŻNICA, WYŻNIANKA, KOL.WYŻNIANKA (PO PRAWEJ STR. ULICY W STRONĘ DZIERZKOWIC)

28.12.19 SOBOTA

9.00

UL.GRANICZNA, LAWENDOWA I CYPRYSOWA (2 OD UL. MICKIEWICZA, 2 OD UL. STELMASZCZYKA W STRONĘ MICKIEWICZA, 1 OD UL.KRASIŃSKIEGO i 1 OD UL. STELMASZCZYKA W STRONĘ KRASIŃSKIEGO PO OBU STRONACH)

MIODOWA I KARMELOWA

15.30

UL. GMAINERA 1, 3, 5, 7, 6(DOM JEDNORODZINNY)

UL. POGODNA 1, 3, 4,

29.12.19 NIEDZELA

15.00

UL.POGODNA 5, 6, 7, 8, 10,

KS.ZIELIŃSKIEGO 1, 3,

30.12.19 PONIEDZIAŁEK

15.30

UL.KS. ZIELIŃSKIEGO 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11,

31.12.19 SYLWESTER

9.00

UL.KWIATKOWSKIEGO I NIEPODLEGŁOŚCI 56 (DOMY NRY PARZYSTE)

WIOSKA DZIECIĘCA, AL. MŁODOŚCI 165/167, UL. MICKIEWICZA (DOMY JEDNORODZINNE), UL. KS. KARD. WYSZYŃSKIEGO 20 (DOM JEDNORODZINNY), UL.WĘGIERSKA I FRANCUSKA, UL. KS.ZIELIŃSKIEGO 13 I 15, UL. KS. KARD. WYSZYŃSKIEGO 14

NOWY ROK NIE MA KOLĘDY !!!

02.01.2020 CZWARTEK

15.30

UL.SŁONECZNA 3, KS. KARD WYSZYŃSKIEGO 1,2-3, 4, 5, 7, 8,

03.01.2020 PIĄTEK PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA NIE MA KOLĘDY !!!

04.01.2020 SOBOTA

9.00

UL. KRASIŃSKIEGO PRZY DRODZE DO CMENTARZA OD NRU 87 i 107, PÓŁNOCNA i ZACHODNIA, STELMASZCZYKA, KACZMARSKIEGO I WIDOK, UL.KS. KARD. WYSZYŃSKIEGO 16D i 19

15.30

UL. KS. KARD. WYSZYŃSKIEGO 7, 9,10,18,18A,18C i 16C,

05.01.2020 NIEDZIELA

15.00

UL. KRASIŃSKIEGO 1, 3, 3A-C, 3E, 4, 6,

06.01.2020 PONIEDZIAŁEK OBJAWIENIE PAŃSKIE NIE MA KOLĘDY !!!

07.01.2020 WTOREK

15.30

UL. KRASIŃSKIEGO 5, 7, 8, 9, 10,

08.01.2020 ŚRODA

15.30

UL. KRASIŃSKIEGO 11, 11A-D, 12, 14, 16, 19, 22,

09.01.2020 CZWARTEK

15.30

UL. KRASIŃSKIEGO 23, 24, 26, 30,  UL.KS. POPIEŁUSZKI 1A, 1B,

10.01.2020 PIĄTEK

15.30

KS. POPIEŁUSZKI 3, 3B, 3C, 4,

11.01.2020 SOBOTA

9.00

UL. CHŁODNA, KOL. WYŻNIANKA, UL. KS. POPIEŁUSZKI 5,

15.30

UL. KS. POPIEŁUSZKI 7, UL. KASPROWICZA 3, 5, UL. MICKIEWICZA 4, 6,

12.01.2020 NIEDZIELA

15.00

UL. MICKIEWICZA 10, 12, UL. MONIUSZKI 1, 5, UL. SPORTOWA 2, UL. KRASICKIEGO 1, 4,

13.01.2020 PONIEDZIAŁEK

15.30

UL. MATEJKI 2, 3, 4, 5, 6, UL.ŻWIRKI I WIGURY 1, 3,

14.01.2020 WTOREK

15.30

UL. ŻWIRKI I WIGURY 5, UL.DEKUTOWSKIEGO- ZAPORY 3, 5, 7, UL, ZAWADZKIEGO 2, 2A,

15.01.2020 ŚRODA

15.30

UL. ZAWADZKIEGO 3, 3A, 4, 6, 8, UL.KLONOWA 11,13,

16.01.2020 CZWARTEK

15.30

UL. KLONOWA 7, 9, 15, 17, AL. NIEPODLEGŁOŚCI 27, 29, 30,

17.01.2020 PIĄTEK

15.30

AL. NIEPODLEGŁOŚCI 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,

18.01.2020 SOBOTA

9.00

AL. NIEPODLEGŁOŚCI 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46,

15.30

AL. NIEPODLEGŁOŚCI 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54A,

19.01.2020 NIEDZIELA

15.00

UL. SIKORSKIEGO 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11A, 12,

20.01.2020 PONIEDZIAŁEK

15.30

UL. SIKORSKIEGO 13,14,15,16,17,19 DOM DZIECKA, 20,21,23A, 24, 25 PRZY LICEUM, 26, 28, 30,

UL. RACŁAWICKA 2, 6,

21.01.2020 WTOREK

15.30

UL. KWIATKOWSKIEGO 3, 5, 7, 9, 11,