Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Maj 29 2020 16:52:04
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 31.05.20. NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego,

2. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec Nabożeństwa Czerwcowe z wystawieniem Najświętszego sakramentu i śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w zwykłe dni po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast w niedzielę i święta o 16.30.

3. W dniu jutrzejszym obchodzimy święto NMP Matki Kościoła, zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Jutro Przed Mszą św. o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe.

4. Z racji święta i przed południem odprawianych Mszy św. Kancelaria Parafialna będzie czynna w poniedziałek po południu w godz. 17.00 – 18.00.

5. W tym tygodniu będziemy obchodzili pierwszy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca czerwca. Zapraszamy na nabożeństwa związane z tymi dniami

6. Bóg zapłać za ofiary składane w minionym tygodniu na potrzeby kościoła: 3 bezimienne, Kółka Różańcowe pw.: MB Łaskawej Janowskiej i Matki Kościoła, oraz: Helena i Józef Rutkowscy, Otylia Ambrożkiewicz- Kowalczyk, i Helena Tamianowska. Dziękujemy za te ofiary. Od pierwszej niedzieli czerwca tj. od 07.06. wznawiamy ofiary do puszek przeznaczone na prace wykonywane przy naszym kościele.

7. Zapraszamy do lektury prasy: w NIDZIELI polecamy temat tygodnika „Kto dziś idzie za Jezusem?” Kim są młodzi ludzie, którzy dziś decydują się wstąpić do Seminarium? Czym dla nich jest Kapłaństwo?. Oraz polecamy tekst pt.: „Dary Ducha Świętego – jak je rozumieć? W GOŚCIU NIEDZIELNYM jest piękny artykuł pt.: „Pochwała przeźroczystości,” Ks. Jan Twardowski i Jego wiersze. Zachęcamy do zakupu i lektury. Gazety znajdziemy w zakrystii.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, Intencje, ogłoszenia, rocznice są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

9. Jeszcze jedno bardzo ważne ogłoszenie: z powodu pandemii koranowirusa w miesiącu czerwcu przez trzy niedziele: 07, 14 i 21 czerwca na Mszy św. o godz. 10.00 będzie Pierwsza Komunia Św. dla dzieci z naszej parafii. Dzieci dla bezpieczeństwa podzieliliśmy klasami. Prosimy, aby na Mszy św. Komunijnej znajdowała się tylko najbliższa rodzina dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii. Zachęcamy tych, którzy zwykle przychodzą do kościoła w niedzielę na godz. 10.00 do zmiany godziny Mszy św. na inną, oczywiście na czas trwania Komunii Św. w naszej parafii.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?