Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Marca 21 2023 03:17:59
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA: IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19.03.2023

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Wspólnoty działające w naszej parafii zapraszają w dniu dzisiejszym na Uwielbienie i Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej w górnym kościele.

2. Jutro zapraszamy na Uroczystości Odpustowe ku czci Św. Józefa Oblubieńca NMP. Połączone będą z dniem naszych rekolekcji. Msze Św. są w następujących godzinach: 7.00, 8.30, 10.00, 12.00 Suma odpustowa, 16.30 dla dzieci, 18.00 dla dorosłych i młodzieży.

3. Wczoraj rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne, które w tym roku prowadzi Ks. Bartosz Mrozek Sercanin, który obecnie pracuje w Krakowie. Oto program tegorocznych rekolekcji: w dniu dzisiejszym porządek niedzielny, jutro uroczystości odpustowe, we wtorek o godz. 9.00 Msza św. z namaszczeniem dla chorych i starszych, 11.00 dla dorosłych, 16.30 dla dzieci, 18.00 dla dorosłych i 19.30 dla młodzieży

4. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicach ogłoszeń. Jeśli chodzi o spowiedź rekolekcyjną bardzo prosimy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych, aby zaplanować ją na poniedziałek lub wtorek w czasie trwania rekolekcji. W te dni będzie najwięcej spowiedników, którzy będą służyć w konfesjonale. Prosimy bardzo, aby spowiedzi nie odkładać na ostatnią chwilę przed świętami.

5. Prosimy, również, aby do zakrystii zgłaszać chorych, którzy nie mogą o własnych siłach przyjść do kościoła. Chcemy ich odwiedzić w domach 03.04. w poniedziałek w Wielkim Tygodniu w godz. od 14.00 do 17.00. Zgłoszenia przyjmujemy do Niedzieli Palmowej 02.04.23.

6. Zakończymy rekolekcje 21.03. we wtorek. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby Ks. Rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za trud przygotowania i wygłoszenia rekolekcji.

7. W dniu dzisiejszym, tak jak ogłaszaliśmy, są zbierane ofiary do puszki na potrzeby naszej Parafii.

8. U Siostry w zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Są również w zakrystii do nabycia „Baranki Wielkanocne” z białej czekolady i świece „Paschaliki” na stół Wielkanocny w cenie 10 zł. Dochody ze sprzedaży będą przekazane dla Caritas.

9. W sobotę 25.03. będziemy obchodzili Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. odprawiamy o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na Mszy o godz. 18.00 będzie możliwość Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przychodzimy do kościoła ze świecami i składamy deklarację modlitwy w intencji dziecka, które przyjęliśmy do Duchowej Adopcji.

10. Zapraszamy do lektury prasy: w NIEDZIELI i w GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy odpowiedź na oskarżenia kierowane przeciwko Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II przez nieuczciwych i nierzetelnych dziennikarzy. Jest również MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY a w nim druga część miarki wielkopostnej oraz mamy instrukcję jak zrobić własnoręcznie Koszyczek Wielkanocny na święconkę i co do niego włożyć. Zapraszamy do lektury.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, intencje, rocznice, ogłoszenia, plan rekolekcji są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?