Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Października 06 2022 23:22:45
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 02.10. 2022 XXVII NIEDZ. ZWYKŁA

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca Października. Zapraszamy o 16.15 na zmianę Tajemnic Żywego Różańca i na Różaniec o godz. 16.30.

2. Jak widzimy wnętrze naszego kościoła wzbogaci się o postać Prymasa Tysiąclecia Bł. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, obraz namalowany przez Pana Andrzeja Krawczaka zawiśnie obok Św. Jana Pawła II. Otoczmy naszych świętych szczególną modlitwą prosząc o Ich wstawiennictwo.

3. Bóg Zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie na potrzeby naszej parafii: 2 bezimienne, Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca, Grupa AA Józef, Kółka Różańcowe pw.: Św. Józefa Oblubieńca NMP i Św. Ojca Pio, Leokadia Scypień, Pani Kazimiera, Genowefa Robótka, Anna i Marian Barwińscy, Genowefa Lewandowska. 2 osoby złożyły ofiarę przez konto parafialne. Bardzo dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.

4. W dniu dzisiejszym możemy złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na potrzeby naszej parafii. Następne ofiary będą zbierane 23.10.

5. Za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na „Papieskie dzieło rozkrzewiania wiary.”

6. Zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii, na spotkanie w piątek 07.10. o godz. 16.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.

7. W sobotę 08.10. po Mszy św. wieczorowej zapraszamy osoby, które chcą aktywniej uczestniczyć we Mszy św. i zechcą włączyć się w liturgię przez czytanie czytań w czasie Mszy św. Spotkanie odbędzie się o 18.30 w kościele.

8. Zapraszamy do lektury prasy: Razem z niedzielą jest tygodnik „Bliżej życia” a w nim polecamy, prawdziwą opowieść pt.: „Miał zginąć – uratował go anioł.” Cena pakietu wynosi 10 zł. W GOŚCIU NIEDZIELNYM Kard. Krajewski Papieski Jałmużnik z polecenia Pap. Franciszka był na Ukrainie, opowiada, że brakuje słów i łez. MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY a w nim wprowadzenie i zachęta dla dzieci do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych w październiku. Dzieci znajdą również dziesiątek różańca do noszenia na ręce. Jest jeszcze Gość Extra w formie pięknego albumu, ilustrowany, poświęcony Siostrze Faustynie i Bożemu Miłosierdziu. Jest on w cenie 12 zł. Przy wyjściu z kościoła na stolikach, znajdziemy darmowe egzemplarze L/osservatore Romano. Zachęcamy do wzięcia i czytania w domu, oraz do zakupu i lektury prasy.

9. Obok gazet znajdziemy Lubelski Kalendarz Maryjny na 2023 rok w cenie 10 zł.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Intencje, rocznice i ogłoszenia są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?