Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Marzec 18 2018 10:21:36
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.03.18.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy w dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 16.30. Trwają rozpoczęte wczoraj rekolekcje wielkopostne.

2. O godz.17.00 w dniu dzisiejszym zapraszamy na Mszę św. młodzież a po Mszy na Wieczór Chwały. Będzie modlitwa uwielbienia, konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu

3. Jutro drugi dzień rekolekcji spowiedź rekolekcyjna i Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Józefa Oblubieńca NMP. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, Suma odpustowa o godz. 12.00, o 16.30 dla dzieci, jutro ostatnie spotkanie rekolekcyjne będzie o godz. 18.00 Msza św. dla wszystkich, szczególnie zapraszamy na nią młodzież. Nie będzie spotkania o 19.30!!! We wtorek: pierwsza Msza św. o godz. 9.00 z Sakramentem Pokuty i Namaszczenia Chorych dla ludzi chorych i starszych. Spowiedź dla nich będzie trwała od godz. 8.30, następne spotkania rekolekcyjne o godz. 11.00, o 16.30 zapraszamy dzieci, o 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych i na 19.30 zapraszamy Młodzież.

4. Nasze spotkania rekolekcyjne będą transmitowane przez Lubelską Telewizję Kablową. Będzie można obejrzeć Wieczór Chwały dzisiaj o 18.00, w poniedziałek Sumę Odpustową o godz. 12.00, we wtorek o 19.30 Mszę św. dla młodzieży

5. Jeśli chodzi o spowiedź rekolekcyjną ROZPOCZYNA SIĘ PÓŁ GODZINY PRZED Mszą św. Bardzo prosimy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych, aby zaplanować ją na poniedziałek lub wtorek w czasie trwania rekolekcji. W te dni będzie najwięcej spowiedników, którzy będą służyć w konfesjonałach. Prosimy bardzo, aby spowiedzi nie odkładać na ostatnią chwilę przed świętami.

6. Prosimy, również, aby w zakrystii w dniu dzisiejszym zgłaszać chorych, którzy nie mogą o własnych siłach przyjść do kościoła. Chcemy ich odwiedzić w domach, po rekolekcjach, we środę 21.03. w godz. od 14.00 do 17.00. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do dnia dzisiejszego !!!

7. Za tydzień Niedziela Palmowa zapraszamy do kościoła z palmami, aby je poświęcić, a także na uroczystą Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta, w tym roku idziemy od nas do kościoła MB Bolesnej. Początek o godz. 18.00 u nas na placu kościelnym, prosimy o zabranie ze sobą lampionów.

8. W Niedzielę Palmową rozpoczynamy również, pod patronatem Caritas, wielkopostne dzieło pomocy osobom ubogim i chorym, które czekają na nasze wsparcie. Do nabycia w zakrystii będzie „Chleb Dobroci”.

9. Zachęcamy młodzież do wyjazdu na Niedzielę Palmową do Lublina na diecezjalne obchody Światowych Dni Młodzieży. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.!!!

10. Bóg zapłać za ofiarę złożoną w zakrystii przez KR pw.: Św. Józefa Oblubieńca NMP i w dniu dzisiejszym na tacę i do puszki przeznaczone na potrzeby naszej Parafii. Następne ofiary do puszki będą zbierane 15 i 29 Kwietnia.

11. U siostry w zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

12. Zapraszamy do zakupu i lektury prasy.

13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na dzisiejsza niedzielę. Intencje, rocznice śmierci, program rekolekcji i ogłoszenia są napisane i wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?